Pobierz aplikację

Pobierz Aplikację

Pobierz aplikację
Pobierz aplikację
Wypełnij formularz, aby wyświetlić KOD AKTYWACYJNY dla aplikacji.
Imię*
E-mail*
Nazwisko*
PWZ*
Specjalizacja*
Administratorem Twoich danych osobowych jest EGIS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-146), ul. Komitetu Obrony Robotników 45D („EGIS”), kontakt: gdpr@egis.pl. EGIS przetwarza Twoje dane osobowe w celu udostępnienia kodu aktywacyjnego do aplikacji Hipercholesterolemia 3.0 oraz oraz w celach marketingowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO).
Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Oświadczam, że zapoznałem/am się akceptuję postanowienia Noty prawnej aplikacji Hipercholesterolemia 3.0.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu quizu przez EGIS, dla celów związanych udostępnieniem kodu aktywacyjnego do aplikacji Hipercholesterolemia 3.0 oraz innych działań niezbędnych do wypełnienia obowiązków Wydawcy aplikacji.**
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu quizu przez EGIS, w celach marketingowych.
Tak chcę otrzymywać informacje marketingowe od EGIS na podany adres e-mail.
* pola wymagane
Masz prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi IT na rzecz EGIS.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania quizu oraz okres niezbędny do wypełnienia obowiązków prawnych organizatora quizu (roszczenia, reklamacje, przedawnienie roszczeń). W zakresie w jakim przetwarzanie danych oparte jest o zgodę – przez okres do wycofania zgody. Masz prawo do żądania od EGIS dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w quizie.
LIP/ROS/LINIA6/STIN/19/09/001